مرکز آموزش تجربی کوچینگ ایرانیان - متعلق به رفرال مارکتینگ مرکزی ایرانیان حوزه کسب و کار ها

درباره ما

ارائه‌ی هرآنچه که نیاز ایجاد یک روبداد فردی یا اجتماعی تاثیر پذیر یا تاثیرگذار در حوزه اقتصاد چه در بحث صنعتی  و کلان چه در حیطه‌ی مشاغل خانگی و خرد باشد را با هدف بهبود و اصلاح آنچه هست را بمنظور گسترش سالم تعاملات بین فردی منجر به درآمدرا تا آنجاکه بتوانیم رشد و توسعه دهیم تا به کمک یکدیگر و زیر ساخت و ابزاری که به لطف ایزد منان  در زیر ساختی بنام رفرال مارکتینگ مرکزی ایرانیان حوزه تخصصی کسب و کار‌ها را ملموس بنماییم.چراکه اعتقاد ما براین باور استوار است است که رشد فردی در گرو رشد اجتماعی متاث ...

کوچینگ ایرانیان
متعلق به رفرال مارکتینگ مرکزی ایرانیان حوزه کسب و کار ها

بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم
کاری که انتظار شما را برآورده می کند.

تماس با ما

اخبار و مقالات

ایجاد آکادمی تجربی مشاوران ریسک و سرمایه گذاری

ایجاد آکادمی تجربی مشاوران ریسک و سرمایه گذاری

 

ایجاد آکادمی تجربی ریسک و سرمایه گذاری بواسطه یک همکاری مشترک ….
 

ادامه مطلب
کوچینگ به زبان ساده

کوچینگ به زبان ساده

کوچ به جای آموختن به افراد به آن‌ها کمک می‌کند خودشان یاد بگیرند.

 

 

 

ادامه مطلب
پرایوسی کوین (Privacy Coin) چیست؟ همه چیز درباره کوین‌های حریم خصوصی

پرایوسی کوین (Privacy Coin) چیست؟ همه چیز درباره کوین‌های حریم خصوصی

یکی از پروژه‌های پربحث و جنجالی دردنیای ارز دیجیتال، پرایوسی کوین (Privacy Coin) است. سؤال این است که اصلاً پرایوسی کوین چیست؟ این مفهوم به معنای ارز دیجیتال خصوصیاست و با هدف مخفی نگه داشتن هویت کاربر و تراکنش‌های او طراحی شده است. تفکر همگان این است که تمامی رمزارزها قابلیت مخفی شدن و پنهان ماندن را دارند. این در حالی است که بیشتر شبکه‌های بلاک چین مانند بیت کوین و اتریومکاملاً شفاف هستند و اطلاعات کامل و تاریخچۀ تمام تراکنش‌ها را ثبت می‌کنند.

در شبکۀ بلاک چین با اینکه نام کاربر و هویت او درج نمی‌شود؛ اما با داشتن برخی اطلاعات و انجام یکسری رمزنگاری به‌راحتی می‌توان به اطلاعات فرد دست پیدا کرد. در مقابل، پرایوسی کوین با هدف مخفی نگه داشتن این اطلاعات جهت توانمندی کاربران برای دریافت و ارسال به‌صورت ناشناسایجاد شده‌اند. از مشکلات پرایوسی کوین توانایی آن در ایجاد شبکۀ پول‌شویی یا تأمین مالی تروریسم است و دولت‌ها نیز به همین دلیل با این موضوع مشکل دارند. پرایوسی کوین به همین دلایل در بسیاری از صرافی‌های معتبر موجود نیست و بیشتر پیرو قانون‌های محلی است. از این‌رو، کار کردن با آن در مقایسه با بیت کوین‌های معمولی احتیاط بیشتری را طلب می‌کند.

به‌طور کلی، پرایوسی کوین دسته‌ای از ارزهای دیجیتال است که با پنهان ساختن مبدأ و مقصد تراکنش‌ها سعی دارد تراکنش‌های بلاک چین را ناشناس کند. پرایوسی کوین دو جنبۀ متفاوت دارد: غیرقابل‌شناسایی بودن و غیرقابل‌ردیابی بودن. در جنبۀ ناشناس بودن، اغلب هویت فرد پشت تراکنش مخفی می‌ماند و در جنبۀ غیرقابل‌ردیابی بودن نیز عمل ردگیری تراکنش‌ها با استفاده از اقداماتی نظیر تحلیل بلاک چین از سمت شخص ثالث غیرممکن می‌شود.

ادامه مطلب

سوال دارید؟ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس logo-samandehi